АКУМУЛАТОР VARTA DYNAMIC SLI 90AH
Code: 244182


The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- SERIES : DYNAMIC SLI
- BATTERY CAPACITY : 90.00 Ah
- VOLTAGE : 12.00 V
Shipping:
See credit plans
from5.29 €
/
10.35лв.
| Brand | VARTA |
| MODEL | DYNAMIC SLI 90AH |
| SERIES | DYNAMIC SLI |
| BATTERY CAPACITY | 90.00 Ah |
| VOLTAGE | 12.00 V |
| SIZE | 353Х175Х190 ММ |
| WEIGHT | 20.780 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL WARRANTY | ПУСКОВ ТОК: 720A |
| EAN | 4016987167809 |
No documents were found for this product

English 





















