ЕЛЕКТРОЖЕН STANLEY WD200IC2
Код: 497359
🛠️ Майсторска супер седмица
Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
STANLEY ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН WD200@
В наличност
Кратко описание
  • ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН : ИНВЕРTOРЕН
  • МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК : 200 A
  • МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА : 1.6 мм
  • МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА : 5.0 мм
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от6.37
/
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
/
Спести: 25 %
Количество
Компактен и ефективен инверторен електрожен
Електрожен Stanley WD200IC2 е инверторен апарат, предназначен да осигури ефективно заваряване за широк кръг от задачи. С максимална сила на заваръчния ток от 200 A и минимална от 15 A, той позволява прецизен контрол при работа с различни материали. Апаратът е съвместим с електроди с диаметър от 1.6 мм до 5.0 мм, което го прави гъвкав инструмент за различни дебелини и видове заварки.
Прецизен контрол и ясен дисплей
Преносимост и окомплектовка
МаркаSTANLEY
МОДЕЛ
WD200IC2
ТИП ЕЛЕКТРОЖЕН
ИНВЕРTOРЕН
МИН.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК
15 A
МАКС.СИЛА НА ЗАВАРЪЧНИЯ ТОК
200 A
МИН.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА
1.6 мм
МАКС.ДИАМЕТЪР НА ЕЛЕКТРОДА
5.0 мм