ЕЛЕКТРОЖЕН STANLEY WD200IC2
Code: 497359
🛠️ Master super deals week
The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
STANLEY ИНВЕРТОРЕН ЕЛЕКТРОЖЕН WD200@
In stock
Short Description
  • TYPE WELDING MACHINE : INVERTOR
  • MAX WELDING CURRENT : 200 A
  • MIN ELECTRODE DIAMETER : 1.6 мм
  • MAX ELECTRODE DIAMETER : 5.0 мм
Free delivery
See credit plans
from6.37
/
12.46лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х16.87
/
Save: 25 %
Quantity
Компактен и ефективен инверторен електрожен
Електрожен Stanley WD200IC2 е инверторен апарат, предназначен да осигури ефективно заваряване за широк кръг от задачи. С максимална сила на заваръчния ток от 200 A и минимална от 15 A, той позволява прецизен контрол при работа с различни материали. Апаратът е съвместим с електроди с диаметър от 1.6 мм до 5.0 мм, което го прави гъвкав инструмент за различни дебелини и видове заварки.
Прецизен контрол и ясен дисплей
Преносимост и окомплектовка
BrandSTANLEY
MODEL
WD200IC2
TYPE WELDING MACHINE
INVERTOR
MIN WELDING CURRENT
15 A
MAX WELDING CURRENT
200 A
MIN ELECTRODE DIAMETER
1.6 мм
MAX ELECTRODE DIAMETER
5.0 мм