ЮТИЯ PHILIPS GC1742/40 2000.0 W, 220.0 ml
Код: 823833
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 2000.0 W
- ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ : НЕЗАЛЕПВАЩО
- СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ
- АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА
- МОЩНОСТ W : 2000.0 W
- ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА : 220.0 ml
- НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО : 25 g/min
- УДАРНА ПАРА : 90 g/min
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | GC1742/40 |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| УДАРНА ПАРА | 90 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | ТРОЕН ВРЪХ,4 НАСТРОЙКИ НА ПАРА |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Не |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 220.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 25 g/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.9 м |
| МОДЕЛ | GC1742/40 |
| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 220.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 25 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 90 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.9 м |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8710103911593 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















