ЮТИЯ PHILIPS GC1742/40 2000.0 W, 220.0 ml
Code: 823833
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 2000.0 W
- PLATES COVER : НЕЗАЛЕПВАЩО
- SELF CLEANING SYSTEM
- ANTI-DRIP
- MAXPOWER-W : 2000.0 W
- TANK CAPACITY : 220.0 ml
- PERMANENT STEAM TO : 25 g/min
- STEAMSHOT : 90 g/min
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | GC1742/40 |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| PLATES COVER | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| STEAMSHOT | 90 g/min |
| AUTO OFF | No |
| SELF CLEANING SYSTEM | Yes |
| ANTI-DRIP | Yes |
| ANTI-CALC | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS | ТРОЕН ВРЪХ,4 НАСТРОЙКИ НА ПАРА |
| TOURIST | No |
| COLOUR | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| TANK CAPACITY | 220.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 25 g/min |
| VARIABLE TEMPERATURE | Yes |
| CABLE LENGHT | 1.9 м |
| MODEL | GC1742/40 |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| TANK CAPACITY | 220.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 25 g/min |
| STEAMSHOT | 90 g/min |
| AUTO OFF | No |
| SELF CLEANING SYSTEM | Yes |
| ANTI-DRIP | Yes |
| ANTI-CALC | Yes |
| TOURIST | No |
| CABLE LENGHT | 1.9 м |
| COLOUR | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8710103911593 |
No documents were found for this product

English 















