УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА TEFAL DT6130E0 1300 W, 70.0 ml
Код: 854873
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ | DT6130E0 |
| ПАРА | 20 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОЩНОСТ | 1300 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ | 15 s |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР | 70 мл |
| ЦВЯТ | СИН |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 70.0 ml |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ | Не |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР | Да |
| АКСЕСОАРИ | Да |
| EAN | 3121040077450 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















