УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА TEFAL DT6130E0 1300 W, 70.0 ml
Code: 854873
In stock
Short Description
Shipping:
| Brand | TEFAL |
| MODEL | DT6130E0 |
| STEAM | 20 g/min |
| AUTO OFF | No |
| SELF CLEANING SYSTEM | No |
| ANTI-DRIP | No |
| ANTI-CALC | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER | 1300 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| HEATING TIME | 15 s |
| TANK CAPACITY | 70 мл |
| COLOUR | СИН |
| TANK CAPACITY | 70.0 ml |
| CLOTHES HANGER | No |
| ADJUSTABLE BOARD | No |
| DISMOUNTABLE TANK | Yes |
| ACCESSORIES | Yes |
| EAN | 3121040077450 |
No documents were found for this product

English 















