УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА PHILIPS STH3020/10 1000 W, 120.0 ml
Код: 821228
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | STH3020/10 |
| ПАРА | 20 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ | 30 s |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 120.0 ml |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ | Не |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР | Да |
| АКСЕСОАРИ | Да |
| EAN | 8710103970931 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















