УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА PHILIPS STH3020/10 1000 W, 120.0 ml
Code: 821228
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | STH3020/10 |
| STEAM | 20 g/min |
| AUTO OFF | No |
| SELF CLEANING SYSTEM | No |
| ANTI-DRIP | No |
| ANTI-CALC | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER | 1000 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| HEATING TIME | 30 s |
| COLOUR | БЯЛ |
| PLATES COVER | CERAMICS |
| TANK CAPACITY | 120.0 ml |
| CLOTHES HANGER | No |
| ADJUSTABLE BOARD | No |
| DISMOUNTABLE TANK | Yes |
| ACCESSORIES | Yes |
| EAN | 8710103970931 |
No documents were found for this product

English 





















