УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА PHILIPS STH3000/20 1000 W, 100.0 ml
Код: 821237
В наличност
Кратко описание
- ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ : МЕТАЛ
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | STH3000/20 |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | МЕТАЛ |
| ПАРА | 20 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Не |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Не |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 2.0 м |
| РАЗГЛОБЯЕМ ВОДЕН РЕЗЕРВОАР | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР | 100 ML |
| ЦВЯТ | СИН |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 100.0 ml |
| ЗАКАЧАЛКА ЗА ДРЕХИ | Не |
| РЕГУЛИРУЕМА ДЪСКА | Не |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР | Да |
| АКСЕСОАРИ | Не |
| EAN | 8720389013737 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














