УРЕД ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА PHILIPS STH3000/20 1000 W, 100.0 ml
Code: 821237
In stock
Short Description
- PLATES COVER : МЕТАЛ
Shipping:
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | STH3000/20 |
| PLATES COVER | МЕТАЛ |
| STEAM | 20 g/min |
| AUTO OFF | No |
| SELF CLEANING SYSTEM | No |
| ANTI-DRIP | No |
| ANTI-CALC | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| POWER | 1000 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| CABLE LENGTH | 2.0 м |
| REMOVABLE WATER RESERVOIR | Yes |
| TANK CAPACITY | 100 ML |
| COLOUR | СИН |
| TANK CAPACITY | 100.0 ml |
| CLOTHES HANGER | No |
| ADJUSTABLE BOARD | No |
| DISMOUNTABLE TANK | Yes |
| ACCESSORIES | No |
| EAN | 8720389013737 |
No documents were found for this product

English 














