ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА PHILIPS PSG6020/30 2400 W, 6.5 bar, 1800.0 ml
Код: 800862
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ
- АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА
- МОЩНОСТ : 2400 W
- НАЛЯГАНЕ : 6.5 bar
Купи на изплащане
от8.88 €
/
17.37лв.
Лихва, такси и ГПР

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | PSG6020/30 |
| УДАРНА ПАРА | 500 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР | 1.8L |
| МОЩНОСТ | 2400 W |
| НАЛЯГАНЕ | 6.5 bar |
| РАЗГЛОБЯЕМ | Да |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 130 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| EAN | 8720389015267 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























