ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ С ПАРА PHILIPS PSG6020/30 2400 W, 6.5 bar, 1800.0 ml
Code: 800862
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- SELF CLEANING SYSTEM
- ANTI-DRIP
- MAX POWER : 2400 W
- PRESSURE : 6.5 bar
See credit plans
from8.88 €
/
17.37лв.
Interest, fees and APR

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | PSG6020/30 |
| STEAMSHOT | 500 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM | Yes |
| ANTI-DRIP | Yes |
| ANTI-CALC | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| TANK CAPACITY | 1.8L |
| MAX POWER | 2400 W |
| PRESSURE | 6.5 bar |
| DISMOUNTABLE | Yes |
| PERMANENT STEAM TO | 130 g/min |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| EAN | 8720389015267 |
No documents were found for this product

English 


























