ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ PHILIPS GC7920/20 2400 W, 6.5 bar, 1500.0 ml
Код: 835192
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ : Steam Glide
- СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ
- МОЩНОСТ : 2400 W
- НАЛЯГАНЕ : 6.5 bar
Купи на изплащане
от7.14 €
/
13.96лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.91€
/
10х36.98лв.
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | GC7920/20 |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧИТЕ | Steam Glide |
| УДАРНА ПАРА | 430 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА | Не |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ | OPTIMALTEMP, ВЕРТИКАЛНА ПАРА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР | 1500 ML |
| ЦВЯТ | БЯЛ/СИН |
| НАЛЯГАНЕ | 6.5 bar |
| ТИП | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| РАЗГЛОБЯЕМ | Не |
| ИНДИКАТОРИ | Да |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA | КЕРАМИКА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА | STEAMGLIDE |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 1500.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 120 g/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Не |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.7 м |
| ПОДВИЖЕН РЕЗЕРВОАР | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| EAN | 8710103892984 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















