ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ PHILIPS GC7920/20 2400 W, 6.5 bar, 1500.0 ml
Code: 835192
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- PLATES COVER : Steam Glide
- SELF CLEANING SYSTEM
- MAX POWER : 2400 W
- PRESSURE : 6.5 bar
See credit plans
from7.14 €
/
13.96лв.
Interest, fees and APR

10х18.91€
/
10х36.98лв.
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | GC7920/20 |
| PLATES COVER | Steam Glide |
| STEAMSHOT | 430 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM | Yes |
| ANTI-DRIP | No |
| ANTI-CALC | Yes |
| ADDITIONAL EXTRAS | OPTIMALTEMP, ВЕРТИКАЛНА ПАРА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| TANK CAPACITY | 1500 ML |
| COLOUR | БЯЛ/СИН |
| PRESSURE | 6.5 bar |
| TYPE | ЦЕНТЪР ЗА ГЛАДЕНЕ |
| DISMOUNTABLE | No |
| INDICATORS | Yes |
| PLATES COVER | CERAMICS |
| PLATE TECHNOLOGY | STEAMGLIDE |
| TANK CAPACITY | 1500.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 120 g/min |
| VARIABLE TEMPERATURE | No |
| CABLE LENGHT | 1.7 м |
| DISMOUNTABLE TANK | Yes |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| EAN | 8710103892984 |
No documents were found for this product

English 


















