ВОДОСТРУЙКА RYOBI RY130PWA
Код: 220480
#RYOBI ВОДОСТРУЙКА RY130PWA 130 BAR
В наличност
Кратко описание
  • КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 1600 W
  • МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ : 130.00 bar
  • МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ : 420 L/hr
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от5.02
/
9.82лв.
Лихва, такси и ГПР
Unicredit Logo
10х13.29
/
Количество
Лек и преносим за лесно почистване на велосипеди, градински инструменти и градински мебели
Мощен високоефективен мотрор осигурява перфектни резултати всеки път
За да отговори на нуждите и на най-взискателните потребители, машината е оборудвана с мощен 1600 ватов мотор, който осигурява максимално налягане от 130 bar и дебит от 420 литра на час. Вграденият резервоар за почистващ препарат е лесно достъпен от пистолета. С издръжливият и гъвкав маркуч със стоманена оплетка, устойчив на прегъване почистването се осъществява изключително лесно.
Подредени аксесоари за улеснение при използване
МаркаRYOBI
МОДЕЛ
RY130PWA
ТИП
ВОДОСТРУЙКИ
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
ЕЛЕКТРИЧЕСКО
КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ
1600 W
МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ
130.00 bar