ВОДОСТРУЙКА RYOBI RY130PWA
Code: 220480
#RYOBI ВОДОСТРУЙКА RY130PWA 130 BAR
In stock
Short Description
  • POWER CONSUMPTION : 1600 W
  • MAX RATED PRESSURE : 130.00 bar
  • MAX FLOW : 420 L/hr
Free delivery
See credit plans
from5.02
/
9.82лв.
Interest, fees and APR
Unicredit Logo
10х13.29
/
10х25.99лв.
Price:  132.90 / 259.93 лв.
Quantity
Лек и преносим за лесно почистване на велосипеди, градински инструменти и градински мебели
Мощен високоефективен мотрор осигурява перфектни резултати всеки път
За да отговори на нуждите и на най-взискателните потребители, машината е оборудвана с мощен 1600 ватов мотор, който осигурява максимално налягане от 130 bar и дебит от 420 литра на час. Вграденият резервоар за почистващ препарат е лесно достъпен от пистолета. С издръжливият и гъвкав маркуч със стоманена оплетка, устойчив на прегъване почистването се осъществява изключително лесно.
Подредени аксесоари за улеснение при използване
BrandRYOBI
MODEL
RY130PWA
TYPE
POWER WASHERS
POWER SUPPLY TYPE
ELECTRICAL
POWER CONSUMPTION
1600 W
MAX RATED PRESSURE
130.00 bar