АКУМУЛАТОРНА ВОДОСТРУЙКА GARDENA AQUACLEAN 24/18
Код: 238951
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ : 24.00 bar
- МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ : 250 L/hr
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ | AQUACLEAN 24/18 |
| ТИП | ВОДОСТРУЙКИ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| МАКСИМАЛНО НАЛЯГАНЕ | 24.00 bar |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 250 L/hr |
| ЗАСМУКВАЩА ФУНКЦИЯ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЪЛЪГ И КЪС СТРУЙНИК |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500053495 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
234.79 € / 459.21 лв. 
Български 






























