АКУМУЛАТОРНА ВОДОСТРУЙКА GARDENA AQUACLEAN 24/18
Code: 238951
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- MAX RATED PRESSURE : 24.00 bar
- MAX FLOW : 250 L/hr
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Per customer request
| Brand | GARDENA |
| MODEL | AQUACLEAN 24/18 |
| TYPE | POWER WASHERS |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| MAX RATED PRESSURE | 24.00 bar |
| MAX FLOW | 250 L/hr |
| SUCTION FUNCTION | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.500 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДЪЛЪГ И КЪС СТРУЙНИК |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4078500053495 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
234.79 € / 459.21 лв. 
English 






























