ПЛАФОН 1ХE27 23CM IP44 САТЕН НИКЕЛ LIGHTEX PAMELA
Код: 435277
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PAMELA
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
Доставка:
| Марка | LIGHTEX |
| МОДЕЛ | PAMELA |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | стъкло/метал |
| ДЪЛЖИНА | 23.00 см |
| ШИРИНА | 23.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ТЕГЛО | 1.104 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А,А+,А++,В,C,D,E |
| EAN | 3800883220239 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












