ПЛАФОН 1ХE27 23CM IP44 САТЕН НИКЕЛ LIGHTEX PAMELA
Code: 435277
In stock
Short Description
- MODEL : PAMELA
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 44 IP
Shipping:
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL | PAMELA |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 44 IP |
| MATERIAL | стъкло/метал |
| LENGTH | 23.00 см |
| WIDTH | 23.00 см |
| HEIGHT | 10.00 см |
| WEIGHT | 1.104 kg |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | А,А+,А++,В,C,D,E |
| EAN | 3800883220239 |
No documents were found for this product

English 












