LED ПЛАФОН 12W 4000K IP65 VITO LUZ-BCO
Код: 144538
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LUZ-BCO
- МОЩНОСТ W : 12.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 840 LM
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LUZ-BCO |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 840 LM |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА И МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 19.00 см |
| ШИРИНА | 11.30 см |
| ВИСОЧИНА | 4.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НЕ ДИМИРУЕМА |
| EAN | 6972538044396 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












