LED ПЛАФОН 12W 4000K IP65 VITO LUZ-BCO
Code: 144538
In stock
Short Description
- MODEL : LUZ-BCO
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 65 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 840 LM
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LUZ-BCO |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 840 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА И МЕТАЛ |
| LENGTH | 19.00 см |
| WIDTH | 11.30 см |
| HEIGHT | 4.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | НЕ ДИМИРУЕМА |
| EAN | 6972538044396 |
No documents were found for this product

English 












