ВИНТ ЗА МЕТАЛ 4.8X32 ММ PRO M 15 БРОЯ
Код: 491318
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА ВИНТА : ЗА МЕТАЛ
- СТАНДАРТ : DIN7981
- ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА : 4.80 мм
- ДЪЛЖИНА НА ВИНТА : 32.00 мм
Доставка:
| Марка | PRO M |
| МОДЕЛ | 15 БРОЯ |
| ТИП НА ВИНТА | ЗА МЕТАЛ |
| СТАНДАРТ | DIN7981 |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 4.80 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ВИНТА | 32.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.070 kg |
| EAN | 3800160910150 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












