ВИНТ ЗА МЕТАЛ 4.8X32 ММ PRO M 15 БРОЯ
Code: 491318
In stock
Short Description
- SCREW TYPE : ЗА МЕТАЛ
- STANDARD : DIN7981
- THREAD DIAMETER : 4.80 мм
- SCREWLENGTH : 32.00 мм
Shipping:
| Brand | PRO M |
| MODEL | 15 БРОЯ |
| SCREW TYPE | ЗА МЕТАЛ |
| STANDARD | DIN7981 |
| THREAD DIAMETER | 4.80 мм |
| SCREWLENGTH | 32.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.070 kg |
| EAN | 3800160910150 |
No documents were found for this product

English 












