Подходяща при многобройни приложения в къщи и работилницата
Виброшлайфът Raider RD-SA19 е предназначен за за финно и грубо шлифоване на различни видове материали. Подходящ е за премахване на бои и лакове от стени, врати, маси и други.

Български 
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-SA19 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 350 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 115 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 230 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 6000-11000 |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.540 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123151477 |