Подходяща при многобройни приложения в къщи и работилницата
Виброшлайфът Raider RD-SA19 е предназначен за за финно и грубо шлифоване на различни видове материали. Подходящ е за премахване на бои и лакове от стени, врати, маси и други.

English 
| Brand | RAIDER |
| MODEL | RD-SA19 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 350 W |
| SANDING AREA WIDTH | 115 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 230 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 6000-11000 |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.540 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123151477 |