ВИБРОШЛАЙФ GRAPHITE 59G322 240 W
Код: 244128










Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 240 W
- ШИРИНА НА ПЛОТА : 110 мм
- ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА : 100 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Цена: 35.79 €30.42 € / 59.50 лв.
Спести: 15 %
| Марка | GRAPHITE |
| МОДЕЛ | 59G322 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 240 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 110 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 100 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 13000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.390 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 5902062087843 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























