ВИБРОШЛАЙФ GRAPHITE 59G322 240 W
Code: 244128










The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 240 W
- SANDING AREA WIDTH : 110 мм
- SANDING AREA LENGTH : 100 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 35.79 €30.42 € / 59.50 лв.
Save: 15 %
| Brand | GRAPHITE |
| MODEL | 59G322 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 240 W |
| SANDING AREA WIDTH | 110 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 100 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 13000 |
| PRODUCT WEIGHT | 1.390 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 5902062087843 |
No documents were found for this product

English 




























