ВИБРОШЛАЙФ EINHELL TE-OS 2520 E 250 W
Код: 489168









Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 250 W
- ШИРИНА НА ПЛОТА : 115 мм
- ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА : 230 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Цена: 54.99 €41.24 € / 80.66 лв.
Спести: 25 %
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TE-OS 2520 E |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 115 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 230 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 14000-24000 |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825592498 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























