ВИБРОШЛАЙФ EINHELL TE-OS 2520 E 250 W
Code: 489168









The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 250 W
- SANDING AREA WIDTH : 115 мм
- SANDING AREA LENGTH : 230 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 54.99 €41.24 € / 80.66 лв.
Save: 25 %
| Brand | EINHELL |
| MODEL | TE-OS 2520 E |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| SANDING AREA WIDTH | 115 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 230 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 14000-24000 |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 3.700 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 4006825592498 |
No documents were found for this product

English 






























