Подходящ за обработка на големи повърхности
Електрическият виброшлайф Bosch PSS 200 AC е перфектното решение за най-прецизна обработка на различни видове дървени, метални и пластмасови повърхности.

Български 




| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | PSS 200 AC |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 200 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ | 125 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 92 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 182 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 24000 |
| КУФАР | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140337489 |
