Подходящ за обработка на големи повърхности
Електрическият виброшлайф Bosch PSS 200 AC е перфектното решение за най-прецизна обработка на различни видове дървени, метални и пластмасови повърхности.

English 




| Brand | BOSCH |
| MODEL | PSS 200 AC |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 200 W |
| POWER OUTPUT | 125 W |
| SANDING AREA WIDTH | 92 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 182 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 24000 |
| TOOL CASE | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.700 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140337489 |
