ДЕЛТА ШЛАЙФ SKIL SR1E7280DA 250 W
Код: 140828
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 250 W
- ШИРИНА НА ПЛОТА : 92 мм
- ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА : 185 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
По клиентска поръчка
Продуктът е изчерпан
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | SR1E7280DA |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 250 W |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 92 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 185 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | + ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРИСТАВКИ |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643003430 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























