ДЕЛТА ШЛАЙФ SKIL SR1E7280DA 250 W
Code: 140828
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 250 W
- SANDING AREA WIDTH : 92 мм
- SANDING AREA LENGTH : 185 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Per customer request
The product is out of stock
| Brand | SKIL |
| MODEL | SR1E7280DA |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 250 W |
| SANDING AREA WIDTH | 92 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 185 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 1.100 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL INFORMATION | + ДОПЪЛНИТЕЛНИ ПРИСТАВКИ |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 8719643003430 |
No documents were found for this product

English 




























