АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ДЕЛТАШЛАЙФ SKIL SR1E3720CB 18 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 140826
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА ПЛОТА : 102 мм
- ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА : 115 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
По клиентска поръчка
Продуктът е изчерпан
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | SR1E3720CB |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ШИРИНА НА ПЛОТА | 102 мм |
| ДЪЛЖИНА НА ПЛОТА | 115 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 10500 |
| КУФАР | Не |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | KEEP COOL |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643005632 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























