АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ДЕЛТАШЛАЙФ SKIL SR1E3720CB 18 V, WITHOUT BATTERY AND CHARGER
Code: 140826
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- SANDING AREA WIDTH : 102 мм
- SANDING AREA LENGTH : 115 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Per customer request
The product is out of stock
| Brand | SKIL |
| MODEL | SR1E3720CB |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| SANDING AREA WIDTH | 102 мм |
| SANDING AREA LENGTH | 115 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 10500 |
| TOOL CASE | No |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | KEEP COOL |
| PRODUCT WEIGHT | 1.000 kg |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 8719643005632 |
No documents were found for this product

English 





























