ПОТОПЯЕМА ВИБРАЦИОННА ПОМПА FERROS TOOLS 280W
Код: 474159
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | FERROS TOOLS |
| МОДЕЛ | 280W |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 280 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 960.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 60.00 м |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 5.00 м |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.500 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800148454669 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












