ПОТОПЯЕМА ВИБРАЦИОННА ПОМПА FERROS TOOLS 280W
Code: 474159
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | FERROS TOOLS |
| MODEL | 280W |
| POWER CONSUMPTION | 280 W |
| MAX DELIVERY CAPACITY | 960.00 L/hr |
| MAX DELIVERY HEIGHT | 60.00 м |
| MAX IMMERSION DEPTH | 5.00 м |
| PRODUCT WEIGHT | 3.500 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800148454669 |
No documents were found for this product

English 












