ЕЛ. ПЕЧКА КУЛА 1800W NETSU TOWER
Код: 244377
В наличност
Доставка:
| Марка | NETSU |
| МОДЕЛ | TOWER |
| ТИП | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП ВЕНТИЛАТОРНА ПЕЧКА | ВЕРТИКАЛНА |
| МОНТАЖ НА СТЕНА | Не |
| МОЩНОСТ W | 1800.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 1 |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д) | ф19x42.5cm |
| ТЕГЛО | 2.800 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.800 kg |
| EAN | 8710379454015 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













