ЕЛ. ПЕЧКА КУЛА 1800W NETSU TOWER
Code: 244377
In stock
Shipping:
| Brand | NETSU |
| MODEL | TOWER |
| TYPE | VERTICAL |
| HEATER TYPE | VERTICAL |
| WALL MOUNTING | No |
| MAXPOWER-W | 1800.0 W |
| WORK LEVELS | 1 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ROTATABLE | Yes |
| DIMENSION (H, W, D) | ф19x42.5cm |
| WEIGHT | 2.800 kg |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.800 kg |
| EAN | 8710379454015 |
No documents were found for this product

English 













