Вентилатор Sang IND-1631
Циркулиращ свеж въздух във всички ъгли на стаята с вентилатора Sang IND-1631 3в1 16". Той е с мощност 50 W, има 3 степени на работа и диаметър на перката 43 см.

Български 
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ | IND-1631 3 IN 1 |
| ТИП | СТОЯЩИ |
| ТАЙМЕР | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 43.0 см |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА | Да |
| ВИСОЧИНА | 124.00 см |
| ШИРИНА | 45.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 45.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| EAN | 3800139292683 |