Вентилатор Sang IND-1631
Циркулиращ свеж въздух във всички ъгли на стаята с вентилатора Sang IND-1631 3в1 16". Той е с мощност 50 W, има 3 степени на работа и диаметър на перката 43 см.

English 
| Brand | SANG |
| MODEL | IND-1631 3 IN 1 |
| TIMER | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 4.100 kg |
| FAN TYPE | STAND |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 43.0 см |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| HEIGHT | 124.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| LENGTH | 45.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | Yes |
| MODEL | IND-1631 3 IN 1 |
| TYPE | Stand |
| TIMER | No |
| REMOTE CONTROL | No |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | STAND |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 43.0 см |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| HEIGHT | 124.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| LENGTH | 45.00 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 3800139292683 |