ВЕНТИЛАТОР С ВОДНА МЪГЛА ARON FM65 260.0 W, 60 dB(A), ЧЕРЕН
Код: 486956
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : СТОЯЩИ
- МОЩНОСТ : 260 W
- СТЕПЕНИ НА РАБОТА : 3
- ДИАМЕТЪР : 65 СМ
Купи на изплащане
от8.50 €
/
16.62лв.
Лихва, такси и ГПР

10х22.49€
/
10х43.99лв.
| Марка | ARON |
| МОДЕЛ | FM65 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 260.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 60 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 65.0 см |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА | Да |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| МОДЕЛ | FM65 |
| ТИП | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ | 260 W |
| ВЪРТЕНЕ | Да |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТАЙМЕР | Не |
| НИВО НА ШУМ | 60 dB |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ДИАМЕТЪР | 65 СМ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 260.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 60 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 65.0 см |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| EAN | 3800225491907 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















