ВЕНТИЛАТОР С ВОДНА МЪГЛА ARON FM65 260.0 W, 60 dB(A), ЧЕРЕН
Code: 486956
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : Stand
- MAX POWER : 260 W
- SPEED LEVELS : 3
- DIAMETER : 65 СМ
See credit plans
from8.50 €
/
16.62лв.
Interest, fees and APR

10х22.49€
/
10х43.99лв.
| Brand | ARON |
| MODEL | FM65 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | STAND |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 260.0 W |
| NOISE LEVEL | 60 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 65.0 см |
| DISPLAY | No |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| OSCILLATION | Yes |
| MODEL | FM65 |
| TYPE | Stand |
| MAX POWER | 260 W |
| TURNING | Yes |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | No |
| NOISE LEVEL | 60 dB |
| REMOTE CONTROL | No |
| DIAMETER | 65 СМ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 260.0 W |
| NOISE LEVEL | 60 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 65.0 см |
| DISPLAY | No |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 3800225491907 |
No documents were found for this product

English 















