ВЕНТИЛАТОР ROWENTA VU2310F0 46 dB(A), БЯЛ, 45.0 W
Код: 835692
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | ROWENTA |
| МОДЕЛ | VU2310F0 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | НАСТОЛНИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 46 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 25.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА | Да |
| ШИРИНА | 38.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 13.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МОДЕЛ | VU2310F0 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | НАСТОЛНИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 46 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 25.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| ВИСОЧИНА | 45.00 см |
| ШИРИНА | 38.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 13.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 3121044106217 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















