ВЕНТИЛАТОР ROWENTA VU2310F0 46 dB(A), БЯЛ, 45.0 W
Code: 835692
Unavailable online. Check the availability in stores.
| Brand | ROWENTA |
| MODEL | VU2310F0 |
| FAN TYPE | PORTABLE |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 45.0 W |
| NOISE LEVEL | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 2 |
| DIAMETER SM | 25.0 см |
| OSCILLATION | Yes |
| DISPLAY | No |
| TILT ADJUSTMENT | Yes |
| WIDTH | 38.00 см |
| LENGTH | 13.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| MODEL | VU2310F0 |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | PORTABLE |
| MATERIAL | PLASTIC |
| MAXPOWER-W | 45.0 W |
| NOISE LEVEL | 46 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 2 |
| DIAMETER SM | 25.0 см |
| OSCILLATION | Yes |
| DISPLAY | No |
| HEIGHT | 45.00 см |
| WIDTH | 38.00 см |
| LENGTH | 13.00 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 3121044106217 |
No documents were found for this product

English 



















