ВЕНТИЛАТОР MUHLER MF-3044 230.0 W, ЧЕРЕН
Код: 802968
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : НАСТОЛНИ
- МОЩНОСТ : 230 W
- СТЕПЕНИ НА РАБОТА : 3
- ДИАМЕТЪР : 75 CM
Купи на изплащане
от9.66 €
/
18.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ | MF-3044 |
| ТИП | НАСТОЛНИ |
| МОЩНОСТ | 230 W |
| ВЪРТЕНЕ | Да |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР | 75 CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.600 kg |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ W | 230.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 75.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| МОДЕЛ | MF-3044 |
| ТИП | НАСТОЛНИ |
| МОЩНОСТ | 230 W |
| ВЪРТЕНЕ | Да |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР | 75 CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 75.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| EAN | 3800139273200 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















