ВЕНТИЛАТОР MUHLER MF-3044 230.0 W, ЧЕРЕН
Code: 802968
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : PORTABLE
- MAX POWER : 230 W
- SPEED LEVELS : 3
- DIAMETER : 75 CM
See credit plans
from9.66 €
/
18.89лв.
Interest, fees and APR

10х25.56€
/
10х49.99лв.
| Brand | MUHLER |
| MODEL | MF-3044 |
| TYPE | PORTABLE |
| MAX POWER | 230 W |
| TURNING | Yes |
| SPEED LEVELS | 3 |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| DIAMETER | 75 CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 3.600 kg |
| FAN TYPE | STAND |
| MAXPOWER-W | 230.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 75.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | Yes |
| MODEL | MF-3044 |
| TYPE | PORTABLE |
| MAX POWER | 230 W |
| TURNING | Yes |
| SPEED LEVELS | 3 |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| DIAMETER | 75 CM |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| FAN TYPE | STAND |
| MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 75.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| OSCILLATION | Yes |
| EAN | 3800139273200 |
No documents were found for this product

English 




















