TAURUS GRECO 16 ELEGANCE 45.0 W
Код: 804019
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ | GRECO 16 ELEGANCE |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 3.100 kg |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР | НАСТОЛНИ |
| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.0 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ | Да |
| ВЪРТЯЩ СЕ КОРПУС | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА | Да |
| EAN | 8414234446916 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























